/در مقالات آموزشی
سلام بر شما همنشین عزیز که منظور دارید بازدید سایتتون رو بالا ببرید.

من در این مقاله ۳ شیوه به شما شناسایی میکنم که بتونید بازدید سایت خودتون رو به چهره واقعی و از راه گوگل بالا ببرید. دائما توی این سایت و اوون سایت نگردین برای افزایش بازدید سایت به صورت رایگان  و افزایش ورودی گوگل و این چیز ها، این سه روشی که میگم ابتدایی ترین ها و مختصر خرج ترین ها هستند از اینها ساده تر اصلا نداریم.

قبل از پیوسته این رو هم بگم که من ۱۰ ساله به صورت تخصصی توی گستره سئو و دیجیتال مارکتینگ کار میکنم، بعد حرف های من ارزش اینکه این نوشتار ۵ دقیقه ای رو لغایت فرجام بخونید داره. البته برای رسیدن به نتیجه دربایستن نیست که خیلی صبور باشید !

روش اول) پیدا کردن کلمات مخفی

الان روشنگری میدم! الی حالا شده توی گوگل در باره یک موضوع جدید سرچ کنید و ببینید هیچ نتیجه صحیح و حسابی پیدا نشد؟ خیلی های دیگه هم در باره همون موضوع سرچ کردن و به نتیجه نرسیدن. البته احتمالا شما اطلاعات کافی در اوون مورد ندارید که درباره اش جست و جو میکردین، ولی بی گمان در پهنه کاری شما هم موضوعاتی هستی دارن که گوگل پاسخ خوبی برای اوونها نداره.

[زود نگید، نه نیست همه چیز رو قبلا بقیه نوشتن”، شما نیم ساعت بگردید می بینید که خیلی زیاد هم هست]

خوب فکر کنم بقیه پیشه رو حدس زدید، خیلی روشنه که این کلمات هیچ رقیبی ندارن. بعد شغل شما اینه که این کلمات رو پیدا کنید و یک نوشتار در موردش توی سایتتون بنویسید. تموم،! مشابه آب خوردن رتبه یک رو میگیرید و پشت راز اوون هم بازدید.

نکته: وقتی حرفه ای شدید بین کلماتی که پیدا می کنید باید اوونهایی رو برگزیدن کنید که بازدید اکثریت دارند. بعد که چیره دست تر شدین باید بتونید پر بازدید ترین کلمات گیتی رو که مطلب در موردش نیست پیدا کنید. من تو دوره های آموزشی طریق انجام این پیشه رو یاد میدم.

روش دوم) خوندن اندیشه مردم

نمی خواد کار خارق العاده ای انجام بدید. وبمستر تو رو مفتوح کنید و کلماتی که سایت شما با اوونها توی نتایج بوده رو به ترتیب نمایش (impression) مرتب کنید. می بینید که ملت چیز های شگفت و غریبی که مرتبط به دامنه کاری شما است و شما هیچ وقت به ذهنتون نرسیده رو سرچ می کنن. خب مشخص شد دیگه، اگر مطلب کاملی در این دامنه توی سایتتون هست برای این کلمات بهینه کنید و اگر نیست یک مطلب کامل در مورد اوونها توی سایتتون بنویسید تا افرادی که اوون عبارات رو سرچ میکنن به سایت شما بیان. این یک تولید محتوا هدفمند است.

نکته: اگر هنوز وب مستر تو رو ستاپ نکردین نمیتونین از این طریق کاربرد کنید. این مطلب رو که خوندین برین ستاپ کنین از نزدیک ۳-۴ روز بعدش تدریجا گزارش کلمات میاد.

روش سوم) منزه کردن

این روش یکم تکنیکی هست، فقط یک کم. معمولا کل چند واژه پر سرچ دلخواه دارن که چشم وهمچشمی سختی هم داره، پس برای اینکه توی اوون واژه ها رتبه بگیرن، ۵۰۰ لغایت صفحه توی سایتشون درست میکنن و اوون صفحات رو برای کلمات باره نظرشون بهینه میکنن. خوب با این کار دیگه هیچ وقت رتبه نمیگیرین! مطمئن باشید!

اما چیکار باید اتمام بدید. گرد از بهترین اوون صفحات رو در مورد کلمه کلیدی مورد عقیده پیدا کنید، مطالب بقیه صفحات رو به اوون اضافه کنید و آدرس صفحات دیگه رو هم پاک کنید و بعد ریدایرکت کنید به همین صفحه. پس حالا تنها یک صفحه دارید که برای کلمه پر چشم وهمچشمی بهینه شده. بسته به میزان چشم وهمچشمی واژه و دیگر پارامتر ها رتبه شما در اوون واژه شفا پیدا میکنه و به همون نسبت بازدید از سایت شما افزایش پیدا میکنه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود بیت Danielle Denise خکام Jessica Charlie بسم الله الرحمن الرحیم دانلود آهنگ جدید کابینت آشپزخانه کلاسیک تکابناک